Tur med Møtepunkt

Helgen 16.-18. september er det Møtepunkt-tur til Langesund bad. Det blir fjellturer, bål & gitar på svaberg ved fjorden, gøy på vannet og den beste måten å bli bedre kjent med Jesus og alle de bra menneskene på Møtepunkt!

Opphold og mat (hotellstandard og fantastisk mat) for hele helga koster 900,- pr pers. For de som ønsker felles transport mellom Oslo og Langesund setter vi opp privatbiler og så spleiser man på bensinen.

Påmelding skjer ved å overføre kr. 900,- til Filadelfias konto nr. 9791.10.26957 merket “Langesund” og navnet ditt i merknadsfeltet. Skynd deg, begrensede antall plasser, første mann til mølla!

For mer info: Ta kontakt med tur-standen i bakgården etter Møtepunkt eller send epost til motepunkttur@filadelfia.no

Skrevet av: Anders Øen. Publisert: 21. august 2011.